FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapisy przyjmujemy poprzez naszą stronę www.alfaadventure.pl – klikając „zapisz się” 

Możemy stworzyć grupę w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, również z odbiorem dziecka z placówki. Daj nam znać poprzez e-mail na kontakt@alfaadventure.pl, tel 537 910 802 lub napisz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/alfaszkolaplywania  

Zajęcia grupowe: Wszelkie zajęcia na których jesteście nieobecni można odrobić. Aby było to możliwe należy zgłosić nieobecność poprzez system ACTIVE NOW, do 6 h przed zajęciami. Dzięki temu daje to większe możliwości w odrabianiu zajęć dla innych uczestników. Nieobecność na dwóch ostatnich zajęciach w semestrze można odrobić w kolejnym ( nie dotyczy odrabianych zajęć )

Zajęcia indywidualne: możemy zgłosić nieobecność poprzez system ACTIVE NOW, do 24h aby opłata została anulowana. W innych przypadkach sprawy są rozpatrywane indywidualnie. Zwracamy się ze szczególną prośbą o jak najwcześniejsze zgłaszanie nieobecności na zajęciach – ułatwia nam to bardzo układanie grafików.

Tak, opłata klubowa jest obowiązkowa dla zajęć indywidualnych cyklicznych oraz grupowych. Zwolnione z opłaty są osoby które zapisują się na jednorazowe zajęcia. Dzięki opłacie zyskujecie: pakiet klubowicza, zniżki na obozy oraz rozmaite eventy Alfowe: mikołajki, gry terenowe, zawody i wiele innych.

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe na różnych poziomach. Grupy A1-2/30 min prowadzi 2 trenerów, zajęcia A3-A6/45 min – 1 trener. Grupy posiadają do 8 regularnych uczestników.

Zajęcia indywidualne opłacane są przed zajęciami za 4 lekcje (możemy zmienić płatność na 1 lekcję). Dodatkowo uczestnicy sami opłacają wejście na basen. Zajęcia grupowe opłacane są za semestr do 48 h od zapisania się na zajęcia, całościowo. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty przy czy trzeba zaznaczyć to w wysłanym emailu.

Dane Kontaktowe

Lokalizacje

Social Media