Chcecie dowiedzieć się więcej o nas i o tym, czym się zajmujemy na co dzień?
Poznajmy się!

Oto my – Konrad i Ewelina. Jesteśmy młodym, śmiało i aktywnie idącym przez życie małżeństwem instruktorów pływania. Ruch, sport i podróże to nasza pasja. Mamy za sobą ponad 10-letnie doświadczenie sportowo-zawodowe, m.in. jako ratownicy WOPR, instruktorzy oraz wychowawcy. Zdobywaliśmy je, pracując z profesjonalnymi trenerami, aż przyszedł moment decyzji o stworzeniu własnej szkoły. Szkoły, która pozwoli nam dzielić się doświadczeniem i pasją z innymi. Która zaoferuje solidne, ciekawe i rozmaite zajęcia sportowo-rekreacyjne, jednocześnie tworząc coraz szerszą społeczność miłośników aktywnego trybu życia.

Celem naszych działań jest ukazanie naszym podopiecznym świata pełnego fascynujących przygód, możliwości rozwoju i szans na spełnienie swoich marzeń. Pragniemy skupiać się na aktywnym wypoczynku tak, aby ruch był nie tylko ciekawym hobby, ale przede wszystkim sposobem życia. Jednocześnie staramy się kształtować u naszych podopiecznych samodzielność, zaradność, zdolność do pozytywnej dyscypliny oraz umiejętność odnajdywania w sobie motywacji. Kładziemy także ogromny nacisk na koleżeńską postawę wobec innych i umiejętność funkcjonowania w grupie. Jesteśmy przekonani, że wszystkie te aspekty pozwalają na kształtowanie charakteru sportowca, ale także odgrywają kluczową rolę w ogólnie pojętym rozwoju osobistym.

Umiemy zarażać najmłodszych pasją do odnajdywania nowych pokładów swoich umiejętności i chęcią doskonalenia się. Naszymi działaniami promujemy wartości aktywnego trybu życia, właściwego odżywiania i zdrowego wypoczynku. Potrafimy wyznaczyć dzieciom i młodzieży niezbędne granice, odpowiednio zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo, a zarazem połączyć to z dobrą zabawą i serdeczną atmosferą, które pozostawiają wyjątkowe wspomnienia. Równocześnie zależy nam, aby w całości działań wychodzić naprzeciw potrzebom naszych podopiecznych, dlatego wspieramy ich także w rozwiązywaniu problemów i pokonywaniu kolejnych przeszkód.

Dlaczego wkładamy tyle serca w naszą pracę? Bo wierzymy, że pasja może zmienić świat, w którym żyjemy. A poza tym współtworzenie wyjątkowej, aktywnej społeczności ALFA wraz z dziećmi i ich rodzicami daje nam mnóstwo satysfakcji, dzięki której nasza praca staje się przyjemnością.

Pozwól więc poznać i siebie – dołącz do nas!

Dane Kontaktowe

Lokalizacje

Social Media